«Будівельник» здобув першу перемогу в Євролізі

Столичний «Будівельник» приймав сербський «Партизан» з Белграда і виграв з рахунком 74:69.

Як повідомляє кореспондент УНІАН, це був матч третього туру групового етапу змагань.

Протягом трьох чвертей на полі йшла приблизно рівна боротьба. Якщо на самому початку гри кияни зуміли створити собі перевагу « +6 », то в кінцівці періоду сербські баскетболісти відновили рівновагу, і більше вона не порушувалось до кінцівки матчу - 17:17, 27:25, 8:11. Перед заключною 10-хвилинкою перевага «Партизана» було чисто символічною - 52:53.

На тему: «Будівельник» програв матч другого туру Євроліги

Наприкінці матчу кияни грали організованіше в обороні і чітко завершували атаки, зумівши домогтися вирішальної переваги.

Найрезультативнішим гравцем матчу у складі «будівельників» став литовський легіонер Даріуш Лавринович, який набрав 22 очки.

Таким чином, після трьох турів змагань на рахунку київського клубу одна перемога при двох поразках.

Матч 4-го туру «Нантерр» - «Будівельник» відбудеться 8 листопада у Франції.