Українка Єлістратова виграла етап Кубка Європи з тріатлону в Києві

У суботу українська тритлонистка Юлія Єлістратова стала переможницею етапу Кубка Європи в Києві.

Наша спортсменка залишила позаду ряд фавориток європейського сезону, повідомляє xsport.

Змагання проходили на класичній олімпійській дистанції. Єлістратова подолала 1,5 км плаванням, 43 км на велосипеді та 10 км бігом за 2 години 5 хвилин 29 секунд. Другий зі значним, 50-секундним, відставанням фінішувала німкеня Ліза Зайбюргер, і лише третє місце посіла полька Агнешка Йерзік, яка в загальному заліку Кубка Європи зараз йде на другому місці.

Як повідомляв УНІАН, наприкінці травня Єлістратова виграла і другий етап Кубка Європи, що проходив в Україні. Тоді в Дніпропетровську кращі представники континентального тріатлону змагалися на дистанції 750 плаванням, проїхавши 20 км на велосипеді, а також пробігши 5 км.