Дніпро вийшов у чвертьфінал Кубку України з баскетболу

У двох матчах дніпряни впевнено переграли СумДУ.

Баскетбольний клуб "Дніпро" вийшов у чвертьфінал Кубку України. Дніпряни і в другому матчі 1/8 фіналу Кубка України впевнено перемогли "СумДУ" – 91:60.

Про це повідомляє офіційний сайт ФБУ.

Уже після першого поєдинку суперників у Дніпрі для представників Вищої ліги особливих ілюзій не залишалося. З початком другої зустрічі перші результативні атаки гостей з влучними триочковими Ревзіна та Вільховецького лише посили це враження.

Дніпряни впевнено контролювали поєдинок та ще до перерви здобули 22 очка переваги. Відтак за сумою двох матчів це вже була прірва в 71 очко.

Гості в підсумку виграли всі чверті. Одразу шість гравців зі складу "Дніпра" набрали понад 10 очок за матч: Натяжко, Ревзін, Закурдаєв, Кушніров, Шундель, Прокопенко .

У чвертьфіналі Кубку України "Дніпро" зіграє з "Запоріжжям".