Реал розтрощив Аль-Айн у фіналі клубного чемпіонату світу

Гра завершилася з рахунком 4:1.

В Абу-Дабі (ОАЕ) завершився фінальній матч чемпіонату світу з футболу серед клубних команд, в якому мадридський "Реал" грав проти місцевого "Аль-Айна".

Гра завершилася з рахунком 4:1, повідомляє офіційний сайт змагань.

Мадридська команда мала велику перевагу протягом всього матчу. Гра на рівних тривала лише до 14-ї хвилини.

Після цього мадридський "Королівський клуб" розіграв витончену комбінацію вінцем якої став шикарний удар Луки Модріча з дальньої дистанції, з-за лінії штрафного майданчику. М'яч влетів у дальній нижній кут воріт.

А після перерви "Реал" активізувався і забив ще два голи. На 60-й хвилині Маркос Льоренте подвоїв перевагу своєї команди, а на 79-й - Серхіо Рамос після подачі кутового замкнув головою м'яч у сітку воріт - 3:0.

Господарі поля відповіли голом престижу лише на 86-й хвилині, коли Цукасо Сіатані вдався точний удар у ворота Тібо Куртуа - 3:1.

Але вже в доданий арбітром час, на 90+1 хвилині, гравець Аль-Айна Надер зрізав м'яч у свої ворота після прострілу Бензема - 4:1

Таким чином, Реал виграв клубний чемпіонат світу в 4-й раз в історії і в третій - поспіль - починаючи з 2016 року.