Ювентус обіграв Рому в центральному матчі дня італійської Серії А

Матч завершився з рахунком 1:0.

У Турині завершився центральний матч туру чемпіонату Італії з футболу серед команд Серії А, в якому туринський Ювентус приймав римську Рому.

Гра завершилася з рахунком 1:0, повідомляє офіційний сайт змагань.

Матч ряснів гострими моментами біля обох воріт. Тим не менш, Рома так і не змогла реалізувати свої моменти. Переможний гол у цій грі був забитий на 35-й хвилині. Дзаньоло втратив м'яч на фланзі біля своєї штрафної і Де Шильо відразу зробив навіс на лінію воротарського майданчика. Манджукіч продавив Сантона і головою завдав точний удар - 1:0.

Вже в доданий час гри, на 90+2 хвилині Дулгас Коста забив другий гол, але суддя його не зарахував. Після перегляду відеоповтору арбітр зафіксував порушення правил проти Дзаньоло.

Таким чином, у Ювентуса 49 очок в 17 матчах національного чемпіонату - 16 перемог, 1 нічия і жодної поразки.