Ліга чемпіонів: ПСЖ здолав Манчестер Юнайтед, Рома - Порту в перших матчах плей-офф

Парижани виграли в гостях з рахунком 1:2.

У Манчестері і Римі завершилися перші матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в яких Манчестер Юнайтед програв Парі-Сен-Жермен, а Рома виграла у Порту.

Гра в Манчестері завершився з рахунком 0:2, а в Римі - 2:1, повідомляє офіційний сайт змагань.

Гра в Манчестері проходила з помітною перевагою гостей. Але якщо в першому таймі оборона манкуніанців справлялася з гостями, то після перерви атаку ПСЖ "прорвало".

На 53-й хвилині Преснель Кімпембе відкрив рахунок, а на 60-й Кілліан Мбаппе подвоїв перевагу своєї команди. Після цього ПСЖ впевнено контролював хід матчу і міг, швидше, збільшити перевагу, ніж дати супернику вирівняти гру.

У паралельному матчі в Римі також основні подій відбувалися після перерви. Спочатку, на 70-й та 76-й хвилинах дубль оформив гравець римлян Ніколо Дзаньоло, після чого, на 79=й хвилині Адріан Лопес Альварес забив дуже важливий гол для Порту - 1:2, залишивши своїй команді суттєві шанси на загальний успіх перед повторним матчем.

Повторні ігри в обох парах відбудуться в середу, 6 березня.