Хавбек молодіжної збірної України Цитаішвілі: збірна США не здивувала

Один з авторів перемоги в першому матчі на ЧС-2019 Георгій Цитаішвілі поділився своїми емоціями від старту на турнірі.

Півзахисник молодіжної збірної України (U-20) Георгій Цитаішвілі прокоментував перемогу "синьо-жовтих" над однолітками з США (2:1) на чемпіонаті світу-2019.

«Перший матч дається насилу. Слава Богу, ми вийшли з цієї ситуації і змогли змінити хід подій у другому таймі. У перерві наші тренери вказали на наші огріхи і дали нам ще більше мотивації. Добре, що ми перемогли, але є і помилки в наших діях, які ми обов'язково будемо розбирати на теоретичних заняттях.

Збірна США не здивувала. Особисто я чекав від них більшого. Можливо, тому що ми думали, що їх рівень значно вище, у нас і не вийшли стартові хвилини. Десь боялися, десь переживали – все ж чемпіонат світу. Потім побачили, що не такі вони і сильні, і почали грати у свій футбол», – сказав Георгій Цитаішвілі в інтерв'ю прес-службі ФФУ.

Нагадаємо, що наступний поєдинок на ЧС-2019 "синьо-жовті" проведуть 27 травня. Суперником буде збірна Катару.