Порятунок року: гравець Манчестер Сіті феноменально вирішив долю Суперкубка Англії (відео)

Кайл Уокер відзначився фантастичним сейвом на останніх хвилинах матчах.

Захисник "Манчестер Сіті" Кайл Уокер відзначився фантастичним порятунком своїх воріт на останніх матчах Суперкубка Англії проти "Ліверпуля".

На другій доданій до другого тайму хвилині за рахунку 1:1 "Ліверпуль" мав відмінний шанс вирвати перемогу в матчі. Після удару головою у виконанні Мохамеда Салаха м'яч летів у ворота, однак Уокер фантастичним чином врятував свою команду від пропущеного голу.

Захисник "Сіті" встиг дістатися до м'яча і вибив його практично з лінії воріт ударом через себе.

У підсумку основний час так і завершилося з рахунком 1:1, а в серії пенальті "Манчестер Сіті" виграв з рахунком 5:4.

УНІАН раніше також повідомляв про те, що фанати "Ліверпуля" і "Манчестер Сіті" влаштували масову бійку в метро.