Розгром збірної Бразилії очолив рейтинг найкращих футбольних матчів десятиліття (відео)

У топ-10 рейтингу - відразу п'ять матчів за участю "Барселони".

Портал FourFourTwo склав рейтинг 50 найкращих матчів десятиліття - з 2010-го по кінець 2019 року.

Перше місце в рейтингу, який представлений на fourfourtwo.com, посів матч 1/2 фіналу чемпіонату світу-2014 між збірними Бразилії та Німеччини, який завершився розгромною перемогою німців з рахунком 7:1.

На другому місці розташувався матч чемпіонату Англії 2011-2012 між "Манчестер Сіті" та "Куїнз Парк Рейнджерс". У тій зустрічі "городяни" ледь не втратили чемпіонський титул. На 90-й хвилині матчу "Сіті" програвав з рахунком 1:2, але за п'ять доданих до другого тайму хвилин вирвав перемогу і став чемпіоном.

На третьому місці в рейтингу - матч іспанської Ла Ліги сезону 2010-2011, в якому "Барселона" з рахунком 5:0 знищила "Реал", захопивши лідерство в турнірі.

Топ-10 рейтингу найкращих матчів десятиліття

10. "Челсі" - "Тоттенхем" - 2:2 (АПЛ 2015/2016)

9. "Ньюкасл" - "Арсенал" - 4:4 (АПЛ 2010/2011)

8. "Барселона" - "Інтер" - 1:0 (Ліга чемпіонів 2009/2010)

7. "Барселона" - "Челсі" - 2:2 (Ліга чемпіонів 2011/2012)

6. "Ліверпуль" - "Боруссія" Д - 4:3 (Ліга Європи 2015/2016)

5. "Реал" - "Барселона" - 2:3 (чемпіонат Іспанії 2016/2017)

4. "Барселона" - ПСЖ - 6:1 (Ліга чемпіонів 2016/2017)

3. "Барселона" - "Реал" - 5:0 (чемпіонат Іспанії 2010/2011)

2. "Манчестер Сіті" - "Квінз Парк Рейнджерс" - 3:2 (АПЛ 2011/2012)

1. Бразилія - Німеччина - 1:7 (ЧС-2014)

УНІАН раніше також повідомляв про те, що матч київського "Динамо" увійшов до топ-25 ігор в історії Ліги чемпіонів.