Вилучення воротаря і п'ять голів: Манчестер Сіті зазнав поразки в яскравому матчі АПЛ (відео)

Чинний чемпіон тепер відстає від "Ліверпуля" на 14 очок.

"Манчестер Сіті" в матчі 19-го туру АПЛ на виїзді грав проти "Вулверхемптона". "Городяни" зазнали поразки з рахунком 2:3.

Вже на 12-й хвилині матчу "Ман Сіті" залишився вдесятьох після вилученя Едерсона. Голкіпер отримав пряму червону картку за фол останньої надії.

Незважаючи на це, "городяни" завдяки дублю Рахіма Стерлінга змогли вийти вперед, але у підсумку не втримали свою перевагу. Переможний м'яч "Вулверхемптон" провів на 89-й хвилині.

Українець Олександр Зінченко провів весь матч в запасі.

Цікаво, що "Манчестер Сіті" вже вдруге в цьому сезоні поступився "Вулверхемптону".

У "Ман Сіті після цього матчу залишилося 38 очок, чинний чемпіон йде третім і вже на 14 очок відстає від "Ліверпуля", який очолює таблицю. "Вулверхемптон" набрав 30 очок і піднявся на п'яту сходинку.

"Вулверхемптон" - "Манчестер Сіті" 3:2

Голи: Траоре, 55, Хіменес, 82, Доерті, 89 - Стерлінг, 25, 49

"Вулверхемптон": Руй Патрісіу, Дендонкер, Коаді, Саісс, Доерті, Невеш, Моутіньо, Хонні (Вінагре, 73), Траоре, Хіменес (Беннетт, 90+4), Жота (Нету, 78).

"Манчестер Сіті": Едерсон, Уокер, Фернандіньо, Отаменді, Менді, Де Брюйне (Гюндоган, 66), Родрі, Б. Сілва, Марез (Гарсія, 46), Агуеро (Браво, 14), Стерлінг.

Вилучення: Едерсон, 11

Незабитий пенальті: Стерлінг, 25

Як повідомляв УНІАН, раніше "Ліверпуль" розгромив "Лестер" і зміцнив лідерство в АПЛ.