Барселона за п'ять хвилин упустила путівку у фінал Суперкубка Іспанії (відео)

У півфіналі Лео Мессі і компанія програли "Атлетіко".

У другому півфіналі Суперкубка Іспанії, який проходить у Саудівській Аравії у форматі "Фіналу чотирьох", грали "Барселона" і "Атлетико".

Драматична зустріч завершилася перемогою "матрацників".

"Барселона" пропустила першою, але на 81-й хвилині матчу вела з рахунком 2:1. Проте в наступні п'ять хвилин Альваро Мората з пенальті рахунок зрівняв, а потім Анхель Корреа скористався провалом в обороні каталонців, реалізувавши вихід у контратаку.

"Барселона" - "Атлетико" - 2:3

Голи: Мессі, 51, Грізманн, 62 - Коке, 46, Мората, 81 (з пенальті), Корреа, 86

"Барселона": Нето, Роберто, Піке, Умтіті, Альба, Відаль, Бускетс (Ракітіч, 86), де Йонг (Фаті, 88), Мессі, Суарес, Грізманн

"Атлетіко": Облак, Тріппьєр, Феліпе, Савич, Лоді (Вітоло, 67), Корреа, Еррера (Коке, 46 (Льоренте, 72), Партї, Сауль, Фелиш, Мората

Відеоогляд матчу

У фіналі Суперкубка Іспанії, який пройде 12 січня, відбудеться мадридське дербі - "Атлетико" зіграє з "Реалом".

УНІАН раніше також повідомляв про те, що Мессі став найкращим бомбардиром Європи за останнє десятиліття.