УПЛ: Олександрія і Десна завершили внічию матч з яскравою кінцівкою

Обидві команди в різні відрізки поєдинку вели в рахунку.

У 8-му турі Української Прем'єр-ліги "Олександрія" приймала чернігівську "Десну".

Поєдинок завершився результативною нічиєю з рахунком 2:2.

Гості вийшли вперед на 39-й хвилині завдяки пенальті, який реалізував Тотовицький.

Довгий час "Десна" утримувала переможний рахунок, а на 72-й хвилині господарі поля змогли його зрівняти, коли Банада замкнув простріл Ковальця - 1:1.

На 82-й хвилині "Олександрія" вийшла вперед - автором результативного удару став Сітало. Тим не менш, чернігівці не дозволили супернику здобути вольову перемогу:через дві хвилини Будківський на другому поверсі замкнув подачу з флангу - 2:2.

На 89-й хвилині Імереков залишив гостей у меншості, але "Олександрія" не змогла вирвати перемогу.

"Десна" має в активі 13 очок і займає четверте місце в турнірній таблиці. "Олександрія" набрала 10 пунктів і йде восьмою в УПЛ.

"Олександрія" - "Десна" - 2:2

Голи: Банада, 72, Сітало, 82 - Тотовицький, 39 (з пенальті), Будківський, 84

"Олександрія": Паньків, Пашаєв, Бабогло (Банада, 46), Бондаренко, Дубра, Вантух (Стецьків, 74), Лучкевич (Безбородько, 70), Гречишкін, Мишенко (Третьяков, 46, Грицук, 86), Ковалець, Сітало

"Десна": Паст, Конопля, Гітченко, Імереков, Мостовий, Огиря, Арвеладзе (Будківський, 78), Калітвінцев (Гуцуляк, 78), Тотовицький (Хльобас, 86), Мудрик (Картушов, 67), Шевцов (Домбровський 67)

Попередження: Мишенко, Третьяков, Пашаєв - Мостовий, Гітченко, Огиря, Імереков

Вилучення: Імереков, 89

Українська Прем'єр-ліга: 8-й тур