Українські легкоатлетки завоювали п'ять медалей на історичному матчі США - Європа (відео)

У Білорусі пройшов перший в історії легкоатлетичний матч між збірними США і Європи.

Українські легкоатлетки завоювали п'ять медалей в рамках легкоатлетичного матчу між збірними США і Європи, який пройшов у Мінську.

Українки завоювали дві медалі у стрибках у висоту. Юлія Левченко виграла золото, встановивши особистий рекорд - 2,02 метра. Срібло у цій же дисципліні взяла Ірина Геращенко (1,98 метра).

Відео рекорду Левченко

Анна Рижикова стала найкращою в забігу на 400 метрів з бар'єрами. З результатом 55,33 секунди вона на 0,14 секунди випередила швейцарку Леу Шпрунгер.

Марина Бех-Романчук стала володаркою срібної нагороди у стрибках у довжину (її результат - 6.73 метра). А Ольга Ляхова фінішувала другою в забігу на 800 м (2 хвилини 04,90 секунди).

Українки допомогли європейській збірній здобути перемогу. Європа набрала 724,50 очки, а США - 601,50.

УНІАН раніше також повідомляв про те, що Левченко виграла медаль на фінальному етапі Діамантової ліги.