Федерація легкої атлетики України підвела підсумки минулого року.

Федерація легкої атлетики України назвала найкращих легкоатлетів країни за підсумками 2019 року.

Про це повідомляється на офіційному сайті ФЛАУ.

Найкращі легкоатлети були обрані за підсумками голосування вболівальників, експертів і представників ЗМІ.

Найкращою легкоатлеткою року визнано Ярославу Магучих. Торік українка в стрибках у висоту виграла срібло на чемпіонаті світу в Досі, встановивши світовий рекорд серед спортсменок віком до 20 років, виграла чемпіонат Європи U-20 і стала наймолодшою в історії переможницею етапів "Діамантової ліги".

Найкращим легкоатлетом став Михайло Кохан. Українець у метанні молота став переможцем Кубка Європи у віковій категорії U23 і срібним призером у командному заліку; переможцем чемпіонату Європи U-20 з юніорським рекордом, а також п'ятим на чемпіонаті світу.

Найкращою командою року визнано жіночу естафетну команду 4х400 метрів (Катерина Климюк, Тетяна Мельник, Ольга Ляхова та Анна Рижикова), яка посіла шосте місце на ЧС.

А найкращим тренером року стала наставник Магучих - Тетяна Степанова.

Раніше УНІАН також повідомляв про те, що українські легкоатлетки з рекордами виграли два золота на турнірі в Німеччині.