Працівники зоопарку здивовані такою нахабною поведінкою кота.
У зоопарку Чапультепек, що у Мехіко, рудий домашній кіт нахабно краде їжу у бенгальського тигра. За словами співробітників зоопарку, кіт пробирається до вольєра тигра 3-4 рази на тиждень. Про це пише Santa Monica Observed.
"Камери відеоспостереження фіксують момент, коли він з’являється біля таці з сирим м’ясом саме тоді, коли 300-кілограмовий тигр закінчує їсти й засинає. Потім кіт спокійно накидається на їжу, ніби робить величезному хижакові послугу, прибираючи залишки", - зазначають у матеріалі.
Один з досвідчених доглядачів каже, що різниця у розмірах вражає.
"Тигр важить приблизно в 75 разів більше за цього кота, проте малий заходить, ніби це його територія", - додав він.
За інформацією місцевих ЗМІ, ця історія почалася, коли доглядачі вперше помітили рудого кота, який ходив біля вольєра. Працівники намагалися перекрити входи в огорожу, однак це не дало результату, адже кіт знаходив нові прогалини.
"Живі пастки з тунцем як приманкою виявилися так само неефективними; кіт з'їв приманку і продовжив прямувати на територію тигра. Навіть зміна розкладу годування тигра дала зворотний ефект, оскільки спритний непроханий гість підлаштував свої "візити" під новий графік", - розповідають у виданні.
Одного разу, коли тигр прокинувся та помітив непроханого гостя, він дивився на нього з розгубленістю. Таким поглядом, якого доглядачі ніколи не бачили в очах тварини.
"Було так, ніби тигр не міг збагнути, як щось таке маленьке може бути настільки сміливим", - розповів один із доглядачів.
Тепер тигр, здається, змирився з ситуацією. Він більше не підводиться, а просто відкриває одне око, аби подивитися, як кіт їсть, після чого знову засинає.
"Тигр вирішив, що деякі битви не варті того, щоб за них боротися", - з посмішкою зауважили спостерігачі.
Як писав УНІАН, раніше у Британії дівчинка знайшла під мостом одну з найрідкісніших у світі амфібій. У природі залишилося лише близько тисячі цих зникаючих амфібій, і вважається, що знайдена особина була випущена з неволі власником.
Також повідомлялось, що українські полярники зіткнулися під водою з дуже небезпечним хижаком, а саме з морським леопардом. Дослідники неабияк зацікавили леопарда. Найімовірніше, тварина роздивлялася їх з допитливості.