Назва Vodafone залишається: нові власники українського мобільного оператора домовилися з британцями

Британський оператор мобільного зв'язку Vodafone Group і один з найбільших українських операторів мобільного зв'язку "Vodafone Україна" уклали договір щодо продовження співпраці в рамках угоди про стратегічне партнерство на п'ять років.

Британський оператор мобільного зв'язку Vodafone Group і один з найбільших українських операторів мобільного зв'язку Vodafone Україна", що входить до міжнародної групи компаній NEQSOL Holding, уклали договір про продовження співпраці в рамках угоди про стратегічне партнерство на п'ять років, який, зокрема, передбачає продовження роботи українського оператора мобільного зв'язку під брендом Vodafone.

Читайте такожVodafone та США мають намір відмовитися від обладнання Huawei

Як повідомили в прес-службі компанії "Vodafone Україна", вперше компанії уклали розширену угоду про партнерство у 2015 році.

"Vodafone Group і "Vodafone Україна" продовжать взаємовигідне співробітництво. В рамках нової угоди українська компанія продовжить роботу під брендом Vodafone протягом наступних п'яти років. Спираючись на світовий досвід міжнародного телекомунікаційного оператора, "Vodafone Україна" планує впроваджувати в Україні нові технології й розвивати інноваційні послуги", - сказано в повідомленні.

Зокрема, нове стратегічне партнерство надає "Vodafone Україна" доступ до міжнародної експертизи Vodafone в таких сферах, як ІТ-трансформація, Інтернет речей і послуги на базі 5G.

У прес-службі зазначили, що завдяки співпраці за минулі п'ять років "Vodafone Україна" вже отримала ексклюзивний доступ до низки продуктів і послуг, які відкривають нові можливості для українських клієнтів, серед яких доступні роумінгові тарифи, прозорі послуги, високий рівень надійності та безпеки мережі, а також включення України в глобальну IoT платформу Vodafone, світового лідера в області Інтернету речей.

Також зазначається, що завдяки даній співпраці "Vodafone Україна" може користуватися особливими умовами кооперації з глобальними постачальниками та телекомунікаційними операторами в усьому світу, що відкриє нові можливості для українського ринку і дозволить українським клієнтам користуватися всіма перевагами доступного в багатьох країнах світу сервісу Vodafone.

"Vodafone Group поділиться своєю міжнародною експертизою в питаннях експлуатації, оптимізації мережі та впровадження високоякісних послуг 4G. Українські компанії зможуть скористатися унікальними розробками Vodafone, такими як екосистема IoT, big data аналітика і хмарні сервіси", - наголошується в повідомленні.

Крім того, досвід Vodafone в галузі впровадження нових технологій та послуг на базі 4G і 5G відкриє нові можливості для розвитку цифрових сервісів в Україні, дасть поштовх для розвитку цифрової економіки в країні й сприятиме виходу українського ринку телекомунікацій на якісно новий рівень.

"Ключовими результатами нашого партнерства стали ефективне будівництво та запуск мереж нового покоління в Україні, а також доступ України до глобальної платформи Інтернету речей. В останні роки Україна фактично імпортувала цифрові технології, платформи, рішення. Сподіваюся, що наступні кілька років стануть для України вікном можливостей на світовому ринку цифрових рішень", - наводяться в повідомленні слова генерального директора "Vodafone Україна" Ольги Устинової.

Як повідомляв УНІАН, на початку грудня 2019 року міжнародна група компаній NEQSOL Holding оголосила про завершення придбання 100% акцій українського оператора мобільного зв'язку "Vodafone Україна" за 734 мільйони доларів через азербайджанську телекомунікаційну компанію Bakcell, яка входить до групи.

У лютому компанія "Vodafone Україна" здійснила свою першу емісію єврооблігацій на міжнародних ринках капіталу обсягом 500 мільйонів доларів під 6,2% річних і терміном погашення до 11 лютого 2025 року.

Довідка УНІАН. "Vodafonе Україна" є одним з найбільших вітчизняних мобільних операторів. Компанія надає послуги в стандарті GSM та CDMA-450, обслуговує понад 20 млн абонентів.

Bakcell - оператор стільникового зв'язку стандарту GSM, UMTS та LTE в Азербайджані. Компанія була заснована в 1994 році й стала першою, надає послуги мобільного зв'язку в країні. Охоплює понад 95% населення і близько 88% території Азербайджану.