Йдеться про Карла Урбана.
В екранізації Mortal Kombat 2021 року був відсутній один з улюблених персонажів фанатів — Джонні Кейдж. Однак у другій частині це планують виправити. Персонаж з'явиться в картині, і його може виконати зірка "Хлопаків".
Як повідомило видання The Wrap з посиланням на власні джерела, переговори про роль Джонні Кейджа в сиквелі Mortal Kombat веде Карл Урбан. Останнім часом актор прославився завдяки образу Біллі Бутчера з серіалу "Хлопаки". Однак він встиг з'явиться і в багатьох інших відомих творах. Сюди відносяться дві частини "Володаря перснів", "Тор: Рагнарок" і нова лінійка фільмів "Стартрек".
На якому саме етапі знаходяться переговори, журналісти не повідомили. Але враховуючи, що зйомки фільму повинні початися вже в наступному місяці в Австралії, часу на пошуки іншого кандидата майже не залишилося.