А ще з'явилася інформація про попередні замовлення файтинга.
Анонс Mortal Kombat 1 викликав величезний ажіотаж, хоча NetherRealm Studios показала лише кінематографічний трейлер. Однак довго чекати прем'єри геймплея не доведеться. Розробники оголосили дату показу ігрового процесу. А разом з цим з'явилася інформація про попередні замовлення свіжого файтинга.
Mortal Kombat 1 стане одним з проєктів, який продемонструють на Summer Game Fest 8 червня. Про це організатори шоу розповіли на офіційному акаунті в Twitter. Геймплей зі сцени представить Ед Бун — голова розробки гри, директор NetherRealm Studios та ідейний натхненник всієї серії. Ймовірно, він також розповість про основні зміни та особливості в Mortal Kombat 1.
Разом з цим з'явилася інформація про попередні замовлення файтинга на PlayStation. Видання The Gamer відзначило, що в PS Store в категорії "скоро у продажу" MK1 посіла перше місце, якщо відсортувати пропозиції за кількістю попередніх замовлень. Гра обігнала навіть Diablo IV і Final Fantasy XVI.
Ми провели аналогічне дослідження і виявили, що в українському сегменті PlayStation Store Mortal Kombat 1 знаходиться на другій позиції. Перше місце все ж зайняла очікувана екшен-RPG Diablo IV.