У цих іграх можна жити: топ-10 ігор, на проходження яких знадобиться 100+ годин

Звісно, здебільшого це RPG, але й не тільки.

Деякі ігри кидають тобі виклик не тільки в бою, а й за тривалістю. Це ті самі RPG, симулятори та пісочниці, які легко можуть зайняти 100 годин і більше.

На Comicbook зібрали ігри, які не просто довгі, а реально варті витраченого часу, а ми адаптували цей список для вас.

Persona 5 Royal

Середнє проходження: 100-130 годин

Атмосферна JRPG з однією з найкращих візуальних подач у жанрі. Ти граєш за школяра, який вночі стає борцем за справедливість у світі снів.

Історія насичена драмою, колоритними персонажами і незабутнім візуальним стилем. Паралельно з основною історією - десятки побічних завдань, менеджмент стосунків і підземелля.

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Середнє проходження: 100-140 годин

Якщо проходити тільки сюжет - це 30 годин, але із серією TES так не працює. Один квест призводить до іншого, і ось ти вже місяць не виходиш із Сіроділу. Особливо зараз, коли вийшов ремастер.

Satisfactory

Середнє проходження: 102-210 годин

Перший приклад не RPG. Це складна пісочниця, в якій тобі належить будувати комплексні виробничі ланцюжки на власному заводі. Плюс можна грати в коопі, будуючи підприємства разом із друзями.

Baldur's Gate 3

Середнє проходження: 100-200 годин

Настільна D&D у вигляді гри, де кожен вибір щось змінює. Хочеш - дружи з монстрами, хочеш - вирізай усіх підряд. Механік стільки, що на друге проходження йде не менше часу, ніж на перше. Після релізу гра встановила світовий рекорд за кількістю слів у сценарії, і тримала його аж до релізу ще одного призера нашого топу.

Elden Ring

Середнє проходження: 90-120 годин

Представлення не потребує. У грі 207 босів, але крім боїв, в Elden Ring величезний відкритий світ, купа прихованого контенту, кооператив, PvP і навіть вторгнення в чужі світи.

The Witcher 3: Wild Hunt

Середнє проходження: 60-170 годин

Сучасна класика. Основний сюжет займає близько 60 годин, але з доповненнями легко добирається до 150+. Світ живий, насичений і в кожному селі є своя трагедія.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Середнє проходження: 70-200 годин

Пісочниця без кордонів, де можна зібрати мотоцикл із палиць і ракет, а потім літати по небу. Три рівні карти: підземелля, поверхня і небесні острови. Сотні головоломок, ворогів, секретів і свободи для креативу.

Minecraft

Середнє проходження: 130-400 годин

Головний конструктор усіх часів. Люди відтворюють Середзем'я, Зірку Смерті або навіть свої міста. Виживання, крафт, дослідження - все затягує, залишилося в це рівняння додати друзів і користувацькі моди, і 400 годин перетворюються на 1000.

Kingdom Come: Deliverance 2

Середнє проходження: 80-120 годин

Середньовічна Чехія без магії, але з максимальним реалізмом. Тут не вийде махати мечем як у фентезі, бій тактичний, а лікування вимагає трав і часу. Але якщо втягнутися, все стає неймовірно атмосферним. Гра також побила рекорд Baldur's Gate 3 за кількістю слів у сценарії.

Red Dead Redemption 2

Середнє проходження: 83-180 годин

Історія Артура Моргана - один із найсильніших сюжетів в іграх взагалі. Але на цьому все не закінчується: полювання, риболовля, квести, дослідження, кожен день у RDR2 як нова пригода.

Раніше ми зібрали топ-20 найкращих ігор першої половини 2025 року на думку критиків. Metacritic підвели перші підсумки цього року.

Вас також можуть зацікавити новини: