Китаєць з коронавірусом поскаржився на російську медицину (відео)

Чоловік переживає за свою дворічну дочку - він не впевнений, що в російській лікарні є умови для її реабілітації.

Громадянин Китаю Ван Юньбінь, який госпіталізований з підозрою на коронавірус в російській Читі, зв'язався з журналістами.

Читайте такжеУ китайському Ухані через поширення коронавірусу створили карантинні центри

Звернення Юньбіня опублікувала “Чита.ру”. За словами чоловіка, це про нього та його сім'ю наразі пишуть усі російські ЗМІ. Інформацію йому представляють ще в меншому обсязі, ніж журналістам, але телефон не забрали. З його допомогою він і звернувся до ЗМІ.

«Я той китаєць з російських новин із Забайкальського краю, який нібито заражений. Я всього лише кашляю, більше нічого не турбує, лікарі не кажуть мені, що я заражений і не дають мені результати аналізів. Про те, що я, можливо, заражений - дізнався з новин ", - зазначив Юньбінь.

Чоловік вибачився перед усіма - за його словами, він не знав, що може заразитися. Проте, він сподівається на допомогу, а умов для реабілітації в російській клініці немає.

"Якщо я дійсно заражений, я хочу перед усіма вибачитися, мені, можливо, не варто було нікуди їхати, я лише взяв свою дитину і дружину і поїхав відпочивати в Китай. Я не знав, що можу заразитися. Попри результат, сподіваюся на допомогу, бо моя дитина температурить і у неї пронос - з китайських новин я зрозумів, що це дуже небезпечно, але умов в лікарні, в якій ми знаходимося, недостатньо для нашої реабілітації ", - зазначив він.

За словами Юньбіня, він не знає, чи можуть лікарі надати екстрену допомогу його дочці.

"Зараз кінець тижня і дуже багато лікарів не працюють, я опинився в такій ситуації, що не знаю, якщо моїй дитині буде потрібна екстрена допомога, чи зможуть лікарі своєчасно надати її. У Китаї в аналогічній ситуації лікар знаходиться протягом 24 годин біля пацієнта, оскільки самопочуття хворого може раптово погіршитися, до того ж може знадобитися необхідне обладнання, я сподіваюся, що моїй дитині зможуть допомогти. Моя дочка росіянка, їй всього лише 2 роки, вона зовсім маленька", - розповідає він.

Китаєць розповів, що за тиждень в його сім'ї брали кров на аналізи 6 разів, але так і не дали жодних результатів.

"По здоров'ю, мабуть, у нас немає жодних питань, у мене на руках маленька дитина, у неї вся ручка вже в слідах від уколів, хіба можна у маленької дитини брати стільки раз кров, без результатів аналізу ?! Ми хотіли б отримати результати аналізу, знати хворі ми чи ні, якщо раптом у нас є захворювання, моїй дитині потрібно терміново надати допомогу», - уклав він.

Юньбінь також записав відео з лікарні Чити, де можна бачити інтер'єр напівпустої палати з залізними ліжками без матраців.

Як повідомляв УНІАН, число країн, де зафіксовані випадки зараження коронавірусом, досягло 27. У Китаї кількість хворих станом на 2 лютого досягло 14 тисяч осіб, 304 людини загинули. Одна смерть від коронавируса зафіксована на Філіппінах - це перший випадок смерті від хвороби за межами Китаю.

Про спалах пневмонії невстановленого походження в місті Ухань влада Китаю заявила в кінці грудня 2019 року. Попередньо встановлено, що збудником захворювання став новий тип коронавіруса - 2019 nCoV. Він передається від людини до людини. Інкубаційний період коронавіруса триває від 2 до 12 діб.

Всесвітня організація охорони здоров'я 30 січня оголосила надзвичайну ситуацію міжнародного значення в зв'язку з поширенням коронавіруса з Китаю.

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук доручив МЗС, Держслужбі з надзвичайних ситуацій, Міноборони та Мінінфраструктури оперативно розробити план і організувати евакуацію громадян України з території Китаю через спалах коронавируса 2019 нCoV. За його словами, до ранку понеділка, 3 лютого, має бути чіткий план заходів Міністерства охорони здоров'я щодо недопущення занесення вірусу і поширення його на території України.