Ворожіння на Старий Новий рік допоможуть заглянути в майбутнє та дізнатися свою долю.
Старий Новий рік 2025 вважається містичною датою, коли найправдивіші ворожіння виходять у тих, хто хоче зазирнути в майбутнє. Існує багато способів дізнатися свою долю. Але важливо проводити ритуал в хорошому настрої і з вірою в результат.
Детально про те, як ворожити з 13 на 14 січня і які методи вважаться найточнішими, ексклюзивно для УНІАН розповів екстрасенс і таролог Роман Шептицький.
За словами екстрасенса, наші предки часто ворожили у ніч на старий Новий рік, який раніше відзначався 14 січня. Певні дати, які були намолені роками, можуть ще до 7 років мати свою енергосилу. Саме тому ворожіння у ніч з 13 на 14 січня можуть бути простими, але давати хороші підказки.
Ворожити можна як наодинці, так і в компанії. До будь-яких ворожінь треба ставитися серйозно, не робити це для жарту. Перед ворожінням необхідно звернутися до сил, які оберігають людину, і попросити у них про допомогу, щоб не втрутилася нечисть. Варто попросити, щоб вони допомогли завдяки конкретному ворожінню отримати підказку, а потім подякувати.
Будь-яке ворожіння може лише дати підказки. Треба розуміти, що майбутнє багатоваріантне, і багато що залежить від самої людини. Ми можемо отримати підказки, але з цим треба щось робити.
Якщо, наприклад, у ворожінні випадає, що все має бути добре, але на людині є негативні програми, то спрогнозоване добро просто не дійде. В іншому випадку - якщо випадає щось недобре, тим більше треба працювати над тим, щоб запобігти негативу. Необхідно духовно працювати, зрозуміти, звідки негатив, і щось з цим робити, наприклад, звертатися до спеціаліста. Саме тому негативне попередження, отримане під час ворожіння, є важливим.
Ворожіння у період святок (12-денний період після Різдва) вважалися одними з найбільш правдивих. За старим календарем святки тривали з 7 до 19 січня, а за новим - з 24 грудня до 6 січня.
Найчастіше наші предки ворожили у ніч з 13 на 14 січня (раніше 14 числа відзначали Василія). Ворожінням займалися в основному незаміжні дівчата, які хотіли дізнатися, хто стане їхнім чоловіком - "судженим-рядженим", - і коли вони його зустрінуть. На судженого дівчина могла ворожити сама. Але також є і гадання, які проводили в компаніях.
Дівчата ворожили на гральних картах. Під подушку перед сном клали чотирьох королів, а зранку потрібно було витягти одну з карт.
Якщо немає карт, то проведіть гадання на сон з папером. Перед сном на листках запишіть всі свої бажання та покладіть під подушку. Зранку витягніть один з листків. Найімовірніше, саме це бажання упродовж року здійсниться.
Є ворожіння зі шкаралупами горіха. Так можуть ворожити не лише дівчата, а й хлопці. Потрібно взяти дві шкаралупи горіха, кинути їх у воду і, якщо вони потонули поруч одна біля одної, значить самотня людина може у новому році когось зустріти.
Якщо шкаралупи тонули у воді далеко одна від одної, то швидше за все, цього року людина ще буде самотня.
Одне з ворожінь, яке практикували наші предки, - ворожіння з гребінцем. Воно просте, але доволі ефективне, оскільки можна отримати підказки. У ніч з 13 на 14 число дівчина клала свій гребінець під подушку і тричі говорила:
"Суджений-ряджений прийди і волосся мені розчеши".
Дівчині міг наснитися конкретний чоловік, який розчісує їй волосся. І це вважалося знаком, що у цьому році можливе створення родини з цією людиною. Якщо ніхто не наснився, то, швидше за все ще рік доведеться "ходити у дівках".
Якщо збиралася компанія, то і дівчата, і хлопці могли ворожити на чашках. Таке ворожіння проводили так:
Брали кілька чашок чи стаканів. У кожну ємність клали або перстень, або монетку чи шматочок хліба, цибулі, грудку цукру, солі. В одну з посудин наливали звичайну воду. Людині, яка хотіла поворожити, закривали очі так, щоб вона нічого не бачила, і переставляли чашки, після чого давали вибрати одну.
Якщо у посудині виявлялася монета, - то це до багатого життя у наступному році. Хліб вважається ознакою того, що на людину чекає достаток. Перстень - до заміжжя або до важливої пропозиції у житті, можливо, робочої, фінансової. Цукор - до "солодкого життя". Цибулю вважали символом того, що людині доведеться плакати, а сіль - попередженням про можливі негаразди.
Якщо ж людина обирала посудину, в якій була звичайна вода, то життя прогнозувалося сіре та буденне.
Для такого ворожіння треба взяти кілька невеликих тарілочок, насипати у них різну крупу. Як правило, використовували гречку, вівсянку, рис, пшоно, манку та перловку. В окреме блюдечко наливали трохи води. Всі блюдечка треба розставити по колу, а всередині поставити тарілку з сирим яйцем. Потім це яйце крутили і дивилися, до якої з тарілок воно покотиться. Ось таке значення вкладали у це ворожіння:
Якщо ж яйце просто крутитиметься на місці, то вважалося, що, швидше за все, у новому році дівчині заміжжя не бачити.
Про тонкощі ворожіння ексклюзивно для УНІАН розповіла фіналістка 5 сезону "Битви екстрасенсів" Ярослава Солодєєва (Федорова), наймогутніша спадкова відьма України.
За словами відьми, не можна ворожити, якщо ти до ворожіння ставишся як до жарту чи якоїсь забави. Навіть якщо не приходять якісь сили, то ті сутності чи сили, які можуть бути поруч, здатні "приєднатися" до людини.
Ворожити також не можна, якщо людина знаходиться у стані наркотичного чи алкогольного сп’яніння. З алкоголем та наркотиками пов’язані сутності нижчого рівня, у тому числі біси та чорти, і саме вони можуть скласти вам "компанію" під час ворожіння, якщо ви будете у такому стані.
Не варто також ворожити, коли ви роздратовані, злі чи горюєте. Наприклад, з кимось посварилися, розплакалися, пережили істерику. У такому разі краще від ритуалу відмовитися, оскільки можна отримати викривлену інформацію. Ще не можна ворожити, якщо ви дуже стомлені чи знаходитися у депресивному стані.