Роботи на городі та в саду в липні: що важливо зробити, щоб не погубити врожай

Розповідаємо, що необхідно зробити в липні городнику.

У липні настає черговий важливий період у саду та городі. Важливо в другий місяць літа зробити все необхідне, щоб не згинув урожай.

Сьогодні розглянемо, які роботи потрібно зробити на дачі в липні.

Що потрібно зробити в саду

У другий місяць літа йде активне плодоношення кущів і дерев. У зв'язку з цим потрібно забезпечити їм полив, підживлення і своєчасну обробку.

Дуже важливо розуміти, чим обробити сад у липні. Варто застосовувати натуральні засоби для профілактики. Якщо дерева і кущі не захворіють, їх не потрібно буде лікувати.

Оскільки плоди скоро потрібно буде збирати, лікування має бути делікатним. Обирайте біопрепарати, дізнавайтеся в садівничому магазині, які засоби можна використовувати в цей період.

Також варто потурбуватися про захист від птахів. Для цього підійдуть відлякувачі та сітки. Так ви зможете зберегти плоди та ягоди.

Не забуваємо поливати кущі та дерева під корінь. На кожне дерево потрібно приблизно по 50 літрів води. Підгодовуємо на цьому етапі раз на місяць. Рослини потребуватимуть азоту і калію.

Що потрібно робити на городі в липні

Тепер розберемося, чим підгодувати город у липні і що ще необхідно зробити. У липні у деяких культур настає етап активного росту. Без потрібного догляду спека і хвороби можуть погубити врожай.

Цибуля в цей час потребує прополки і розпушування, а ось полив варто припинити за два-три тижні до збору врожаю.

Помідори потрібно пасинкувати - прибрати зайві пагони, формуючи кущі. За необхідності можна обприскувати, але не пізніше, ніж за кілька днів до збору плодів.

Також варто оглянути картоплю. Якщо вона хворіє, то її треба обприскати, а в разі посухи - потрібен полив. Усе це вплине на врожайність, розмір бульб.

Огірки поливаємо і не даємо їм пересихати. Важливо часто збирати плоди - це стимулює нові зав'язі.

Озимий часник цього місяця вже можна збирати. Його викопуємо і підвішуємо в добре провітрюваному місці.

Ранні сорти капусти в липні можна збирати, а ось середні або пізні треба підживити і, за необхідності, обробити від шкідників. Цвітну капусту потрібно прикрити від сонця.

Якщо вирощуєте буряк і моркву, то саме час прорідити посадки. Моркві потрібно 4 см між коренеплодами, а для буряка - 13 см.

Крім того, у другій половині липня можна посіяти швидкорослі культури: шпинат, кріп, салат, редис. До кінця сезону вони встигнуть дати врожай.

Вас також можуть зацікавити новини: