Відома українська співачка вдруге за місяць похизувалась розкішним відпочинком за кордоном

Цього разу виконавиця з сім‘єю проводить відпустку на острові Тасос.

Українська співачка Катерина Бужинська не вперше показує свій відпочинок на різних фешенебельних курортах. Нещодавно зірка розважалась на відпочинку у Туреччині та викладала це у свої соцмережі. Бужинська навіть відвідала пінну вечірку. 

Цього разу знаменитість у Instagram-сторіс опублікувала рідкісний знімок зі своєю другою половинкою, болгарським бізнесменом Дімітаром Стойчевим. Щасливе подружжя позує у однакових образах на фоні мальовничого узбережжя у Греції. Костюми пари прикрашені різнобарвними квітами. 

"Найкращий час із родиною", - написала артистка.

Також співачка показала двійнят, які взялись за руки на фото - 7-річних Катрусю та Дмитрика. Помітно, що хлопчик та дівчинка доволі підросли за останній час. Це діти співачки від нинішнього чоловіка Дімітара.

Старшої доньки - 17-річної Олени - на відпочинку не було. Вона давно не живе з зірковою матусею, бо на даний момент здобуває освіту в Німеччині. 

Нагадаємо, що Катерина Бужинська майже вже 10 років живе у щасливому шлюбі з болгарським бізнесменом Дімітаром Стойчевим. Однак особисте життя виконавиці не завжди нагадувало казку. Перший чоловік артистки був аб'юзером, який погано поводився з нею та навіть змусив зробити аборт.

Вас також можуть зацікавити новини: