Сильний вітер і рясні опади: в Одесі діє штормове попередження (інфографіка)

Сьогодні ввечері у місті помітно похолоднішає та дощ перейде у сніг.

В Одесі на сьогодні, 8 січня, синоптики оголосили попередження. Про негоду повідомляє Гідрометеорологічний Центр Чорного та Азовського морів.

"Вранці та в першій половині дня 8 січня очікуються пориви південного, а у другій половині дня північно-західного вітру 15-20 м/с", - попереджають фахівці.

Така ж ситуація очікується й по території Одеської області.

Окрім цього, вдень в Одесі пройдуть значні опади.Через це оголошено І рівень небезпечності, жовтий.

Погода в Одесі

Сьогодні на Одещині буде хмарно. Очікуються помірні опади, вдень місцями значні - переважно у вигляді дощу з переходом ввечері у сніг.

Вітер буде 9-14 м/с, вранці та вдень пориви посиляться до 15-20 м/с.

Температура вночі по обалсті +2°...+7°, +7°...+12°. ввечері похолоднішає до 0°...+5°. 

На автошляхах області місцями видимість під час опадів 1-2 км.

В Одесі сьогодні також буде хмарно. Очікуються помірні опади, вдень значні, переважно у вигляді дощу з переходом ввечері у сніг.

Вітер буде 9-14 м/с, вранці та вдень пориви сягатимуть 15-20 м/с.

Температура вночі +5°...+7°, вдень повітря прогріється до +8°...+10°, а ввечері похолоднішає до +1°...+3°.

Загалом найближчими днями на Одещині та вздовж морського узбережжя очікується хмарна погода. Пройдуть невеликі, місцями помірні опади, на півночі переважно у вигляді снігу.

Температура має тенденцію до зниження та наприкінці робочого тижня буде становити: вночі 5-10° морозу, вдень 0-5° морозу.

Вас також можуть зацікавити новини: