Після спеки - свіже повітря: Укргідрометцентр розповів про погоду цього тижня

Над Чорним морем 26 та 27 серпня перебуватиме циклон, який спричинить дощі та грози у низці областей.

Впродовж вихідних повітряні потоки в Україні змінилися, пройшов атмосферний фронт, тому температура вже не дуже висока. Про це повідомляє Український гідрометцентр.

Зараз на територію України починає впливати антициклон - це поле високого атмосферного тиску, яке забезпечує нам у більшості регіонів погоду без опадів. Його центр знаходиться на північ від України і саме він формуватиме в нас таку погоду з невеликою хмарністю і практично сухою.

Водночас не по всіх регіонах та не в усі дні буде така погода, тому що над Чорним морем 26 та 27 серпня перебуватиме циклон, який впливатиме на південні та центральні області. Тут очікуються короткочасні дощі, подекуди з грозами. Але наприкінці тижня, в п'ятницю, антициклон знову посилиться, тому надалі знову переважатиме погода без опадів. 

Також до України почало надходити більш прохолодне повітря, тому і значення температури стали більш комфортні. Ночі будуть прохолодними, +8°...+13°, а вдень очікується +21°...+26°. НА південному сході вночі +13°...+18°, вдень +25°...+30°. 

"Вітер буде в антициклоні слабенький, 3-8 м/с, змінних напрямків і особливого дискомфорту не додаватиме", - резюмували в Укргідрометцентрі.

25 серпня - прогноз погоди на сьогодні

За даними Погода УНІАН 25 серпня в Україні переважатиме тепла, суха та сонячна погода. Невелика хмарність прогнозується лише в південних областях, а на Одещині місцями можливий дощ. У більшості регіонів удень повітря прогріється до +20°...+25°, тоді як на південному сході стовпчики термометрів сягнуть +27°...+29°. 

Вас також можуть зацікавити новини: