"Найкращий в історії": воротар з четвертої ліги Німеччини відбив п'ять пенальті за матч (відео)

Даніель Батц прославився на всю Європу всього за один поєдинок.

Голкіпер німецького клубу "Саарбрюккен" Даніель Батц став героєм поєдинку Кубка Німеччини, відбивши п'ять пенальті.

Команда Батца, що представляє четвертий дивізіон чемпіонату Німеччини, зустрічалася в кубковому чвертьфіналі з "Фортуною" і здобула перемогу в серії пенальті - 1:1, 7:6.

На 83-й хвилині "Фортуна" отримала право пробити пенальті, але Батц впорався з ударом Роувена Хеннінгса.

У серії пенальті 29-річний голкіпер "Саарбрюккена" відбив ще чотири 11-метрових і приніс своїй команді путівку в півфінал.

"Дійсно найкращий в історії", "Геніальний Батцмен", "Неймовірний виступ", - пишуть вболівальники в Twitter, де відео з сейвами Батца опублікував офіційний акаунт Кубка Німеччини.

УНІАН раніше повідомляв про те, що парагвайський воротар забив курйозний гол у свої ворота.