Курйозний автогол був забитий у матчі чемпіонату Нідерландів між ПСВ і "Віллем II".

Автором автоголу став Майк Трезор Ндайїшімійє. Гравець "Віллем II" на четвертій компенсованій до другого тайму хвилині хотів віддати пас назад на голкіпера своєї команди, однак не помітив, що той залишив ворота. У підсумку Ндайїшімійє просто відправив м'яч у власні ворота.

"Мабуть, він побачив у воротах примару", - йдеться у підписі до відео, яке опубліковано в Twitter ESPN FC.

Варто відзначити, що цей автогол не вплинув на результат зустрічі. "Віллем II" зазнав поразки з рахунком 0:3.

Раніше УНІАН також повідомляв про те, що автором безглуздого автоголу став воротар збірної Уругваю.