Канадський гонщик показав середній палець росіянину під час гонки Формули-1 (відео)

Ленс Стролл показав непристойний жест після того, як обігнав Микиту Мазепіна.

Канадський пілот команди "Астон Мартін" Ленс Стролл показав середній палець російському гонщику "Хааса" Микиті Мазепіну.

Це сталося під час кваліфікаційного заїзду Гран-прі Іспанії у Формулі-1.

Стролл показав непристойний жест в той момент, коли виконав обгін Мазепіна.

Нагадаємо, Гран-прі Іспанії завершився перемогою Льюїса Хемілтона з "Мерседеса". Стролл в гонці фінішував 11-м, а Мазепін зайняв останнє місце, отримавши штраф за блокування суперника. Він вдруге поспіль фінішував останнім.

Зазначимо, що Мазепін є сином російського мільярдера Дмитра Мазепіна, який просуває кар'єру свого сина в автоспорті. Росіянин потрапив у Формулу-1 в цьому сезоні. При цьому він вже встиг потрапити в кілька скандальних ситуацій.

Формула-1: результати сезону

• Після чотирьох етапів в особистому заліку Хемілтона і Ферстаппена розділяють 14 очок. У британця 94 залікових пункти, а у представника Нідерландів - 80. У трійку також входить Валттері Боттас - 47 очок.
  • У Кубку конструкторів лідирує "Мерседес" - 141 очко. У "Ред Булл" - 112, у "Макларена" - 65.
  • Наступна гонка відбудеться 23 травня - Гран-прі Монако.