Вибила ще одну росіянку: Світоліна виграла матч-трилер на турнірі в Абу-Дабі (відео)

Перша ракетка України пробилася до чвертьфіналу, вигравши в трьохсетовому поєдинку.

Перша ракетка України Еліна Світоліна пройшла до чвертьфіналу на турнірі серії WTA 500 в Абу-Дабі.

У напруженому матчі 1/8 фіналу українка обіграла росіянку Катерину Александрову, яка займає 33-е місце в рейтингу WTA.

Світоліна досить впевнено взяла перший сет, однак у другому поступилася на тай-брейку. У вирішальному сеті українка не дозволила суперниці подати на перемогу, а потім доля матчу вирішилася на тай-брейку.

Світоліна поступалася, проте пішла з двох матчболів суперниці і в підсумку здобула перемогу (10:8).

Підсумковий рахунок матчу - 6:2, 6:7 (5), 7:6 (8) на користь українки. Матч тривав 2 години 35 хвилин.

Александрова - вже друга росіянка, яку Світоліна пройшла в Абу-Дабі. У чвертьфіналі на українку чекає ще один матч проти представниці Росії - вона зіграє з Веронікою Кудерметовою (№46 WTA).

Турнір в Абу-Дабі: головне

• Турнір в Абу-Дабі проходить з 6 по 13 січня 2021 року із загальним призовим фондом в 565 530 доларів США.
  • У чвертьфіналі від України також зіграє Марта Костюк, яка пробилася туди, здобувши розгромну перемогу.
  • Катерина Бондаренко покинула турнір, у другому колі програвши представниці Тунісу Унс Джабір (7:5, 3:6, 2:6).
  • Еліна Світоліна посіяна на цьому турнірі під другим номером. Вище за неї лише одна тенісистка - американка Софія Кенін (№4 WTA).