З Познані можна буде вирушити до Албанії та Чорногорії.
Ірландський лоукостер Ryanair оголосив літню польотну програму-2026 з аеропорту польського міста Познань, і деякі з цих рейсів можуть зацікавити українців.
Як йдеться на сайті авіакомпанії, зокрема, туристи зможуть вирушити у відпустку з Познані на крилах Ryanair до двох балканських столиць – Подгориці (Чорногорія) і Тирани (Албанія).
Далі з цих міст можна буде без проблем швидко дістатися до цілої низки популярних пляжних курортів Балкан.
Крім того, буде додано новий маршрут з Познані до ірландського аеропорту Шаннон.
До 19 лютого 2026 року у туристів буде можливість придбати квитки на окремі рейси за новими напрямками Ryanair з Познані за акційною ціною 126 польських злотих (близько 1 531 гривні).
Всього ж у літньому розкладі з Познані Ryanair запланував 39 маршрутів.
Завдяки цьому лоукостер очікує перевезти в 2026 році понад 2,1 мільйона пасажирів з цього польського аеропорту.
Як повідомляв УНІАН.Туризм, раніше експерти порівняли особливості відпочинку в Албанії та Чорногорії, а також розповіли, яку з двох країн краще вибрати для відпустки.
Також туристам назвали чотири приховані перлини в Хорватії, які варто відвідати цього літа.
Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм-каналі УНІАН.Туризм.