На Донбасі бойовики з гранатометів обстріляли позиції українських військових

Два військовослужбовці Об'єднаних сил були поранені внаслідок підриву на невстановленому вибухову пристрої.

Сьогодні збройні формування Російської Федерації чотири рази порушили режим припинення вогню.

Читайте такожДоба на Донбасі: окупанти тричі обстрілювали позиції українських військових

Про це йдеться в ранковому зведенні прес-центру ООС. "Противник обстріляв позиції наших підрозділів з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" противник здійснив три обстріли позицій Об'єднаних сил неподалік Авдіївки, Верхньоторецького та Водяного, де відкривав вогонь з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Крім цього, зі станкового автоматичного гранатомету та великокаліберного кулемету противник обстріляв позиції українських захисників поблизу населеного пункту Новолуганське, що у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ".

"Вчора, 4 січня, під час пересування між взводними опорними пунктами два військовослужбовці Об'єднаних сил отримали поранення внаслідок підриву на невстановленому вибухову пристрої. Постраждалих було доставлено до медичного закладу та надана кваліфікована допомога", - зазначили в прес-центрі.

"З початку цієї доби російські окупаційні війська вогневої активності не проявляли. Втрат з нашого боку немає", підсумували в прес-центрі.