Мер Києва Віталій Кличко детально розповів, яку допомогу Київ передав 13 підрозділам на Новий рік, і передав киянам слова вдячності від бійців. Про це він написав у своєму Telegram-каналі.
"13 підрозділів наших захисників на Харківському напрямку та на Донбасі отримали на Новий рік допомогу від громади столиці. Наші захисники дякують громаді столиці та шлють новорічні вітання. А ми й надалі їх підтримуватимемо та будемо допомагати!" - написав Кличко.
Мер показав відео, в якому командири підрозділів висловлюють киянам подяку за підтримку.
"Не втомлююсь вам дякувати. Це серйозна допомога. Це наша боєздатність", - сказав, зокрема, командир батальйону "Свобода" 4-ї бригади "Рубіж" НГУ Петро Кузик.
А командир 63 ОМБр 3 армійського корпусу Павло Юрчук пообіцяв отримані від киян дрони "конвертувати у смерті російських окупантів".
Також на відео командири підрозділів представляються та зазначають, на якому напрямку воюють.
Кличко передав від громади Києва:
🔹429 окремому полку безпілотних систем ЗСУ "Ахілес" - 150 дронів Autel Evo, 60 мобільних дизельних насосних фільтраційних станцій, 200 акумуляторів для дронів-бомбардувальників.
🔹72 ОМБр імені Чорних Запорожців – 1500 FPV-дронів.
🔹225 ОШП – 2 тягачі, 3 экскаватори, автокран і 12 авто (пікапів), 350 дронів Mavic, 5000 FPV та 20 важких бомберів.
🔹Першій президентській бригаді оперативного призначення "Буревій" НГУ - 800 FPV-дронів.
🔹3 армійському корпусу - 12 000 FPV-дронів, 100 Mavic, 20 наземних роботизованих комплексів, 50 дронів-літаків.
🔹82 окремій десантно-штурмовій бригаді ДШВ – 100 Mavic.
🔹28 ОМБр ім. Лицарів Зимового походу – 300 денних та 100 нічних FPV.
🔹63 ОМБр – 75 нічних Mavic та 200 нічних FPV.
🔹100 ОМБр – 100 нічних дронів Autel Evo.
🔹67 ОМБр – 300 денних та 100 нічних FPV.
🔹Київській штурмовій бригаді – 2000 FPV і 100 Mavic нічних.
🔹12 армійському корпусу – 3000 FPV і 200 нічних дронів Autel Evo.
🔹Батальйону "Свобода" 4 бригади оперативного призначення НГУ – 2500 FPV, 200 Mavic, 5 великих дронів-бомберів, 20 систем РЕБ, 70 радарів-детекторів дронів, 300 радіостанцій різного типу й автомобільну шиномонтажну станцію.
Раніше Віталій Кличко повідомляв, що столиця у 2025 році спрямувала на допомогу військовим, ветеранам та їх родинам понад 12 мільярдів гривень з міського бюджету.