Головною метою росіян залишається Краматорсько-Слов'янська агломерація, але спочатку вони хочуть остаточно додавити Покровськ.
Сьогодні основні зусилля агресора зосереджені на захопленні Покровська, але штурмувати його в лоб, як Часів Яр, росіяни не будуть. Про це в інтерв'ю "Радіо Свобода" розповів військовий експерт, військовослужбовець 41-ї окремої механізованої бригади Кирило Сазонов.
Він наголосив, що агломерація Костянтинівка - Краматорськ – Слов'янськ на півночі Донецької області є значно важливішою для противника, але, щоб взятися за неї, росіяни хочуть спершу покінчити з Покровськом. Причина в тому, що штурмувати одночасно Покровськ і Костянтинівку у росіян не виходить.
"Я не вірю в штурм Покровська. Вони спробували просочуватися туди ДРГ. (...) Вони просочувалися в Покровськ, і там, як правило, залишалися всі. Штурмувати його в лоб вони не хочуть – є сумний досвід Торецька, Часового Яру, Бахмуту, коли проривалися в місто і застрягали в міських боях надовго з божевільними втратами", - пояснює Сазонов.
На думку військового, росіяни будуть обходити Покровськ з двох боків і перерізати логістику українських оборонців. І зараз найкраще у них виходить просуватися на північний схід від міста.
Як писав УНІАН, військовослужбовець Ігор Луценко спростував поширений міф про те, що Україна стримує переважаючи сили агресора завдяки технологічній перевазі. Насправді такої переваги нема, а є лише героїзм українських військових.
Також ми розповвідали, що до кінця осені бойові дії точно не припиняться. На думку військовослужбовця Кирила Сазонова, зараз Росія намагається досягнути максимального результату у просуванні вперед, не рахуючись із втратами.