В Україні провели успішні випробування комплексу крилатих ракет "Нептун" (відео)

Рада нацбезпеки визначила завдання з розробки та серійного виробництва новітніх зразків ракетної техніки, зокрема забезпечення комплексами крилатих ракет Збройних сил України.

Підрозділи Збройних сил України забезпечать комплексами крилатих ракет для підвищення бойового потенціалу на морському напрямку в акваторіях Чорного та Азовського морів.

Про це повідомляє прес-служба РНБО в контексті успішних випробувань 2 квітня на півдні Одеської області на полігоні «Алібей» комплексу крилатих ракет наземного базування «Нептун».

«Рада національної безпеки і оборони України визначила завдання щодо розроблення, серійного виробництва новітніх зразків ракетної техніки, зокрема забезпечення комплексами крилатих ракет Збройних сил України для підвищення їх бойового потенціалу на морському напрямку в акваторіях Чорного та Азовського морів», - йдеться в повідомленні.

Читайте також"Виробництво сучасного озброєння": секретар РНБО назвав головну ціль українського ОПК

Під час стрільб комплексу крилатих ракет «Нептун» було здійснено перевірку тактико-технічних характеристик, зокрема, дальність і точність ураження морських цілей. Надводні мішені були уражені на заданій дальності.

В РНБО зауважили, що вітчизняний оборонно-промисловий комплекс здатний у найкоротший строк розробляти складні зразки озброєння та військової техніки для забезпечення ЗСУ. Виробництво зазначених ракет буде здійснюватися в Україні за замкненим циклом. Комплекс крилатих ракет «Нептун» - розробка конструкторів державного підприємства «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» у співпраці з іншими державними і приватними підприємствами оборонно-промислового комплексу України.

Ракетний комплекс 360 МЦ «Нептун» – комплекс крилатих ракет наземного базування з протикорабельною ракетою, призначений для ураження бойових кораблів класів крейсер, есмінець, фрегат, корвет, десантних, танкодесантних кораблів і транспортів, які діють як самостійно, так і в складі корабельних груп і десантних загонів, та берегових радіо-контрастних цілей, в простих і складних метеорологічних умовах, у будь який час доби і року, при активній вогневій та радіоелектронній протидії противника.