Лелеченя вже набралося сил і знайшло собі зграю.
Відоме лелеченя Катруся, яке покинули батьки, лелеки Одарка і Грицик з Національного природному парку "Пирятинський" на Полтавщині, набралося сил і полетіло з реабілітаційного центру для птахів.
Про це стало відомо із відео, опублікованого на сторінці "Лелека Грицько" у фейсбуці.
На відео знято іншого лелеку - Карпа, який теж полетів зі зграєю, але голос за кадром повідомив, що і Катруся покинула реабілітаційний центр.
"Наша панна Катря знайшла зграю і полетіла раніше за всіх! Карпа залишила, але і він уже має компанію", – йдеться у повідомленні.
Як повідомляв раніше УНІАН, знаменитий лелека Грицик позбувся свого п'ятого пташеняти. У нього та лелеки Одарки навесні вилупилося п’ятеро лелеченят. У такому разі у птахів спрацьовує природний відбір, коли виживає найсильніший. Якраз маленька лелека, яка згодом отримала кличку Катруся, була найслабшою у виводку, тому лелека-батько вирішив позбутися її, щоб дати більше шансів вижити іншим пташенятам.
Грицик відніс Катрусю недалеко – за 100 м від гнізда та покинув у кукурудзяному полі, але фахівці швидко знайшли пташеня та надали необхідну допомогу. Після цього воно мешкало в реабілітаційному центрі для птахів.