Вартість одного разового квитка на метрополітен, автобус, трамвай, тролейбус чи фунікулер становитиме 30 гривень.
У Києві з 15 липня набудуть чинності нові тарифи на разову поїздку в комунальному транспорті. Міський голова Віталій Кличко підписав відповідне розпорядження. Про це йдеться в розпорядженні на офіційному порталі КМДА.
Згідно з документом, вартість одного разового квитка на метрополітен, автобус, трамвай, тролейбус чи фунікулер становитиме 30 гривень. Така сама ціна діятиме і при купівлі від 1 до 9 поїздок.
Водночас передбачена система знижок за оптове поповнення:
Окремо встановлюється вартість проїзного квитка з можливістю багаторазової пересадки протягом 90 хвилин з моменту активації. Він коштуватиме 60 гривень без урахування вартості самого носія електронного квитка.
Для тих, хто купує довгострокові проїзні, тарифи такі:
Також передбачені проїзні на 24 години - 375 грн, на 48 годин - 563 грн, на 72 години - 750 грн.
Більшість пунктів розпорядження набирає чинності з 15 липня. Але тариф на проїзний квиток за 60 гривень почне діяти пізніше з 1 серпня.
Окремо в документі уточнюється, що поїздки, придбані до 14 липня 2026 року, залишаються дійсними до 14 вересня 2026 року. Невикористані до цієї дати поїздки автоматично перерахують у грошовий еквівалент і зарахують на баланс носія квитка.
Як писав УНІАН, в столиці запропонували підняти вартість разової поїздки в комунальному транспорті до 30 гривень. Запровадити цей тариф планувалось з 15 липня.
10 липня пресслужба Департаменту транспортної інфраструктури КМДА повідомила, що в Києві триває процедура погодження нових тарифів на проїзд у комунальному транспорті. Там наголосили, що столиці не планують переносити заплановане на 15 липня підвищення тарифів на проїзд, попри поширення таких повідомлень у ЗМІ та соцмережах.