Катастрофа літака МАУ: Трамп поставив під сумнів версію про технічну несправність (відео)

Президент США додав, що не знає про те, чи був український літак збитий випадково або навмисно.

Президент США Дональд Трамп поставив під сумнів версію про те, що до катастрофи літака Boeing 737 української авіакомпанії МАУ в Ірані могла призвести технічна несправність додавши, що "хтось міг зробити помилку на тій стороні".

Про це він заявив журналістам під час виступу в Білому домі, пише CNN.

"Ну, у мене є підозри. Я не хочу цього говорити, тому що в інших людей є свої підозри. Хтось міг зробити помилку на тій стороні... Не нашій. Ми тут ні при чому", - сказав Трамп.

Читайте такожВерсія про технічні несправності "Боїнга" під час авіакатастрофи в Ірані малоймовірна - експерт

"Він летів в досить несприятливому районі. Вони могли помилитися. Деякі люди кажуть, що це було механічно. Особисто я не вірю, що таке питання навіть не стоїть", − додав президент США.

Відповідаючи на питання, чи вважає він, що літак був збитий випадково, Трамп сказав: "Я не знаю. Я правда не знаю ... Це до них. Рано чи пізно вони покажуть чорні ящики".

Президент США зазначив, що в ідеалі, Ірану потрібно було б віддати "чорні ящики" компанії Boeing, але передати їх Франції чи якійсь іншій країні теж було б добре.

"Сталося щось жахливе, дуже спустошливе", - підсумував Трамп.

Нагадаємо, незадовго до заяви Трампа американські ЗМІ, посилаючись на джерела в Пентагоні й розвідці повідомили, що літак МАУ розбився неподалік від Тегерана, тому що в нього влучила ракета системи ППО. Допускається, що знищення українського лайнера сталося випадково.

Відео: Global News

Як повідомляв УНІАН, 8 січня в Ірані розбився літак МАУ, 167 пасажирів і 9 членів екіпажу загинули.

Літак, що виконував рейс PS752 за маршрутом Тегеран-Київ, вилетів з аеропорту о 6.10 за місцевим часом і зник із радарів за кілька хвилин після вильоту.

На борту Boeing 737 перебували 11 громадян України, в тому числі 9 членів екіпажу, а також 82 громадянина Ірану, 63 громадянина Канади, 10 громадян Швеції, четверо громадян Афганістану, троє громадян Німеччини і троє громадян Великобританії.

За словами секретаря Ради національної безпеки і оборони Олексія Данилова, фахівці перевіряють версію про влучення в "Боїнга" ракети зенітного ракетного комплексу "Тор" російського виробництва. Серед інших основних версій катастрофи літака МАУ в Ірані називав руйнування і вибух двигуна з технічних причин.