Вони висловили свої співчуття постраждалим та показали, як пережили обстріл.
В ніч на 22 жовтня росіяни здійснили чергову масовану атаку на Київ, внаслідок якої двоє людей загинули і ще 19 постраждалих. Ворог бив балістичними ракетами та дронами по енергоінфраструктурі та житлових будинків, тож наразі багато районів столиці без світла.
Зірки українського шоу-бізнесу вже відреагували на агресію ворога в своїх соцмережах та показали, як пережили цю ніч.
Зокрема, телеведучий Григорій Решетнік та його дружина Христина були з дітьми в безпечному місці та охороняли їхній сон під час гучних вибухів.
"Дуже гучно! Бережіть себе! Дітей дуже шкода, їхню нервову систему... То засинають, то просинаються від вибухів. Та й сплять, де прийдеться", - написав ведучий шоу "Холостяк" в своєму Instagram.
Дружина хореографа Жені Кота також розповіла, як їхня маленька донька прокинулася від вибухів. За словами Наталії, вони разом з родиною виїхали на місто, однак теж все добре чули.
"Дві години від Києва, а чутно було, неначе ось тут прямо. Леля якраз прокинулася та злякалася. Скоро пояснення "хмарки буць" не спрацює. Дякуємо, сьогодні ми живі і допоможемо тим, хто постраждав", - зазначила Татарінцева в своєму Instagram.
Свої співчуття постраждалим та хвилювання за сина написала і Наталка Денисенко. Не секрет, що зараз вона перебуває за кордоном на зйомках нового фільму, тому дуже боялася за Андрійка у цю ніч.
"Київ. Страшна ніч! Найважче знати, що десь під обстрілами спить твоя дитинка. А ти далеко. Боже, бережи всіх наших діток! Мої співчуття тим, хто постраждав", - написала акторка в своєму Instagram.
А от акторка Анна Саліванчук теж не стримувала емоцій щодо атаки ворога в своєму Instagram.
"Ще одна ніч, коли вся Україна не спить. Коли люди залишаються без дому, без близьких, без права на життя", - написала вона та додала кадри палаючого будинку.
Палаючий будинок та руйнування від російських ракет показала і співачка Джамала в своєму Instagram.
"Ще одна ніч атак. Росія знову б'є по звичайних містах - зруйновані будинки, пожежі, поранені, загиблі діти. Під ударами наша енергетика та інша критична інфраструктура", - написала виконавиця.
А от Маша Єфросиніна в своєму Telegram-каналі емоційно висловилася про дії ворога так:
"Я тупо бажаю всім, хто віддає накази нас вбивати, тим, хто їх виконує, тим, хто виробляє зброю, тим, хто підтримує все це мовчазної покірністю - з*охнути".
Нагадаємо, раніше гуморист Максим Галкін емоційно відреагував на ракетний удар росіян по Сумах.