Але все одно буде вітряно.
Сьогодні, 25 квітня, температура по всій Україні підвищиться до +13°...+17°, тільки на північному сході буде прохолодніше. Сильний вітер трохи приглушить відчуття тепла. Очікується хмарна погода з проясненнями, буде сухо, лише на півночі України місцями пройдуть невеликі дощі. Потепління буде короткочасним і вже в неділю температура в багатьох областях знову впаде до +7°...+10°. Про це повідомляє Погода УНІАН.
На заході України сьогодні стовпчики термометрів піднімуться до +13°...+17°. Без опадів.
На півночі України сьогодні очікується +13°...+15°, і місцями тут, особливо в Житомирській області, пройдуть невеликі дощі.
На жителів східних областей сьогодні чекає хмарна погода з проясненнями, без опадів. Тепло розподілиться нерівномірно: у Луганській та Донецькій областях буде +12°...+15°, а на Харківщині +11°...+13°.
У центральній частині України субота буде сухою. Тут температура очікується від +13° до +16°.
На півдні сьогодні теж буде досить тепло – до +13°...+17°. Без опадів.
25 квітня - святого апостола і євангеліста Марка. За прикметами, якщо день теплий і сонячний, то буде хороший урожай ягід і фруктів. Якщо ластівки вже активно будують гнізда, то скоро настане потепління.