Мендель поскаржилася на "цькування, булінг і харасмент" після інциденту зі штовханням журналіста

Речниця Зеленського стверджує, що довкола інциденту виникло багато маніпуляцій.

Прес-секретар президента України Юлія Мендель заявила про те, що на неї обрушилася хвиля цькування після інциденту з журналістом "Радіо Свобода" Сергієм Андрушко, якого вона штовхнула.

У коментарі для Bihus.info речниця президента заявила про те, що з нею зв’язалися з Комітету ВР з питань свободи слова щодо Андрушка. Також, за словами Мендель, вони говорили один з одним і особисто, однак журналіст ніяких образ чи обурень щодо інциденту не висловлював.

Читайте такожНаціональна спілка журналістів закликає Мендель вибачитися

"Почалася якась маніпуляція, там хтось почав уже якісь речі, абсолютно абсурдні, що я когось там домагалася. Я перепрошую, але коли ми говоримо про питання свободи слова ми маємо розуміти, де закінчується дискусія, а де починається просто цькування", - пояснила прес-секретар президента.

Вона додала, що під Офіс президента після цього для неї принесли нашийник та намордник, а пост про це поширив й інший журналіст від "Радіо Свободи" - Михайло Ткач.

"Якщо у мене і була якась неправильна поведінка, вона не має викликати такого рівня цькування, булінгу та харасменту. І в даному випадку потрібно налагоджувати дорослий діалог між людьми і визначитися де взагалі всі ті ображені взялися. Тому що настільки багато брехні, маніпуляцій і всього. Будемо визначатися на комітеті зі свободи слова, я прийду", - підсумувала вона.

Нагадаємо, раніше в мережі опублікували відео, на якому видно, що Мендель відштовхнула журналіста "Схем" Сергія Андрушка, коли той хотів поставити запитання президенту.

Пізніше речниця прокоментувала інцидент у Facebook. "Пишуть, що побила журналіста, вдвічі більшого за себе. Заохочую всіх перевіряти інформацію. У США "Ні" для журналіста означає неможливість підходити до першої особи. Інакше журналіста заарештують. Медіа наполягають, але не кидаються. Бо особистий простір першої особи - це його/її безпека. Особливо важливо це усвідомлювати після 2017 року, коли, вдаючи журналіста відомого видання, кілер підстрелив добровольця у Києві", - йдеться у її повідомленні.