Фінансист за освітою і організатор Atlas Weekend: що відомо про нового нардепа від "Слуги народу" Санченка (відео)

Олександр Санченко планує активно працювати у напрямку молодіжної політики та соціального підприємництва, розвивати в Україні «нічну економіку» та готовий стати представником інтересів «вуличних культур».

16 січня ЦВК зареєструвала народним депутатом Олександра Санченка замість Ірини Венедиктової, яка через призначення в.о. директора ДБР склала депутатський мандат. Сьогодні Санченко приніс присягу народного депутата і був включений до списку фракції "Слуга народу". УНІАН зібрав, що потрібно знати про народного обранця.

Санченко 1988 року народження, проживає в Києві, родом із Сум. За освітою - фінансист, закінчив Міжнародний університет фінансів. До депутатства працював директором зі зв'язків з держорганами і корпоративної соціальної відповідальності найбільшого в Україні музичного фестивалю Atlas Weekend. Засновник компанії "Мейн-Стрім", громадської організації "Біржа молодіжних проектів" і конкурсу краси "СтудМіс України", голова громадської ради при фонді "ДержМолодьЖитло".

Також Санченко працював заступником начальника відділу молодіжних програм і комунікацій Київського молодіжного центру, був одним з ініціаторів створення Kyiv Free Wi-Fi.

На своїй сторінці у Facebook сьогодні він опублікував відео, на якому розповів про власні плани під час каденції депутата. 

"Перший напрямок - молодіжна політика. Я вже є експертом у цій сфері. Є головою громадської ради ДержМолодьЖитло та координую робочу групу з напрацювання тексту закону про основні засади молодіжної політики. Другий напрямок - креативні індустрії. В даний момент я очолюю Всеукраїнську асоціацію музичних подій. Серед моїх знайомих є багато представників цих індустрій, і вони сходяться на тому, що Україна може бути колискою, магнітом для цієї сфери. Але для цього потрібні законодавчі зміни. І ми також цим будемо займатись", - розповідає Санченко. 

Читайте такожЦВК зареєструвала нового депутата від "Слуги народу"

На його думку, невід'ємною частиною креативних індустрій є так звана нічна економіка. 

«За дослідженням мера Лондона, Night Life Economy там росте швидше, ніж денна економіка. В даний момент в Україні немає цілісного бачення, як працювати з цією сферою, і нам також треба знайти рішення для цього», - каже депутат. 

Також він планує працювати у напрямку соціального підприємництва та вуличних культур. 

«У всьому світі активно розвивається цей рух, бо це створює не тільки робочі місця, але і вирішує соціальні проблеми. І мені хотілося б, щоб таких соціальних підприємств в Україні ставало більше. Street culture або вуличні культури. Це BMX, брейк, паркур, стрітбол та інші. З одного боку, вони є культурами, та з іншої сторони - є видами спорту. Їхня унікальність - видовищність. Саме це допомагає їм залучати молодь до занять спортом. Але вони ніяк не представлені на державному рівні. І я готовий стати їх амбасадором, щоб у них було більше можливості розвиватися і залучати більше молоді до занять спортом", - заявив депутат у ролику.