Куплю корів і буду "гнати": скандальна Третьякова прояснила свою ідею легалізувати самогоноваріння

Депутати уже не вперше хочуть легалізувати для народу самогоноваріння.

Депутат Галина Третьякова пояснила свій законопроект, який дозволяє самогоноваріння, проте за умови, якщо фермери виготовлятимуть й молоко.

Відповідний проект закону про скасування штрафів за виробництво самогону вже зареєстровано на сайті Ради.

Читайте такожЯнукович програв апеляцію у справі про держзраду й офіційно став засудженим

Автори у пояснювальній записці зауважили, що чинне законодавство дискримінує самогоноваріння, адже виготовлення в домашніх умовах інших алкогольних напоїв, таких, як вина та настоянки, законом не карається. Та й наявні штрафи вже неефективні, переконані депутати.

Серед розробників проекту й Галина Третьякова, яка раніше вже потрапляла у скандали.

Жінка пояснила дивну прив’язку самогоноваріння й виготовлення молока потребою розвивати фермерську галузь.

«Для того, щоб збалансувати у фермерському домогосподарстві виробництво молока, зробити його прибутковим, деякі європейські держави дозволяють отримувати дохід за кошт продажу міцних напоїв. Наприклад, досвід Швейцарії і Британії. Якщо за кордоном можна знайти віскі чи шнапс, то чому ми не можемо виробляти свій власний самогон, як чистий і настояний», – заявила вона в ефірі Громадського радіо.

На зауваження журналістки, що якійсь бабусі з села доведеться заради передбаченої проектом норми у 150 літрів спирту на тонну молока купувати «стадо корів», жінка відповіла:

«Коли я закінчу депутатську діяльність, то для того, щоб виробляти самогон, який є високодохідним продуктом, куплю двох-трьох корів. І цей баланс виготовлення молока у поєднанні з самогоном є високодохідним, приводить до того, що домогосподарство стає прибутковим», – зазначила депутатка.

Третьякова додала, що відтоді буде «крафтовий самогон, який вироблятиметься саме цим домогосподарством».

Варто зауважити, що депутати не вперше хочуть легалізувати самогоноваріння. Зокрема, з такої ініціативою виступали в Раді у 2011  році, проте тоді ідея народних обранців голосування не пройшла.

Інші новини, які можуть вас зацікавити