Українці "підсіли" на застосунок, який робить з вас персонажів аніме: оцініть самі

Попри те, що весь інтерфейс китайською мовою, сервіс максимально простий у використанні.

За останні пару років нейромережі стали справжнім проривом у світі інформаційних технологій і продовжують дивувати. Цього разу серед інтернет-користувачів, зокрема, українців, справжнім хітом стала китайська нейромережа different Dimension Me.

У неї одна функція – перетворювати завантажені фотографії користувачів в аніме-зображення. Розповідаємо, як користуватися нейромережею і які результати там можна отримати.

Нейромережа, яка створює аніме персонажів

Працює вся ця справа прямо в браузері – без обмежень і тривалих очікувань.

Попри те, що весь інтерфейс китайською мовою, сервіс максимально простий у використанні. Достатньо лише натиснути на велику помаранчеву кнопку з ієрогліфами та завантажити фото, де чітко видно обличчя (втім, не обов'язково), після чого дочекатися результатів.

На виході користувач отримує не тільки картинку "до/після", але й короткий відеоролик з композицією з якого-небудь відомого аніме. Варто зауважити, що сам сайт не адаптований для настільного режиму, тому рекомендується користуватися ним зі смартфона або планшета.

Покрокова інструкція з фото

© Тут потрібно просто натиснути на блакитний напис
© А тут – на помаранчеву
© Далі знову натисніть кнопку та виберіть фото з галереї або зробіть селфі
© На виході з'явиться фото разом із обробленим варіантом
© Затисніть картинку та збережіть у пам'ять смартфона

Які результати виходять в нейромережі

Different Dimension Me практично не запозичує риси обличчя людини з оригінальних знімків, але повторює зачіску, рослинність на обличчі та аксесуари. Часом, у чоловіків можуть і зовсім пропадати бороди та вуса. При цьому нейромережа не тільки генерує вашого "анімешного" аналога, але і стилізує фон, щоб він збігався зі знімком по відтінках і настрою.

Найцікавіше, що якщо вже готовий результат ще кілька разів пропустити через нейромережу, він буде ставати все більш "анімешним".

© Леся Українка та Ольга Кобилянська
© Григорій Сковорода
© Дмитро Кулеба
© Вєрка Сердючка
© Василь Симоненко
© Леся Українка
© Іван Франко
© Тарас Шевченко
© Тарас Шевченко
© Володимир Винниченко
© Гетьман Сагайдачний'

Раніше УНІАН розповідав про "фішки" браузера Microsoft Edge, які роблять його кращим за Google Chrome. Серед них – зручні вертикальні вкладки, режим ефективності та вбудований захист від витоку паролів.

Також писали про мобільний браузер CENO, з яким все відкривається без VPN. Самі розробники описують своє творіння, як "перший в світі мобільний браузер, Що обходить сучасні методи цензури в Інтернеті".

Вас також можуть зацікавити новини: