Також експерт дав пораду, як краще убезпечити свої запаси готівки та інші цінні речі під час подорожі.
Є кілька простих способів визначити, наскільки хорошим чи поганим є готель. Однак навіть в хорошому готелі не варто розслаблятися. Від деяких зручних послуг варто відмовитися заради власного ж спокою.
Мітч Гласс – блогер-мандрівник, який вже об’їздив весь світ - у своєму відео для YouTube застеріг підписників від користування сейфами, які є у більшості готелів просто в номері.
Хоча більшість людей, ймовірно, вважають сейфи в номерах хорошим місцем, аби зберегти свої цінні речі, насправді їхня надійність є вкрай сумнівною. Мітч зауважив, що сейф – це "буквально перше місце", яке перевірить злодій, увійшовши до вашого номера.
"Готельні сейфи мають універсальні коди, які готелі іноді забувають скинути, тому вони постійно скидаються на 000 або на 1234, і навіть якщо готелі їх скидають, ніколи не знаєш, хто знає цей код", – попередив мандрівник.
За словами Мітча, деякі готельні сейфи можна відкрити, просто добряче вдаривши по них зверху.
Саме тому мандрівник воліє ховати свої цінності в "дивних місцях" у своєму готельному номері: у наволочці, в мікрохвильовій печі чи на плиті, в купі чистих рушників, над шафою або під чохлом для прасувальної дошки у номері.
"Якби ви були злодієм і хвилювалися б через те, що власник незабаром повернеться і застукає вас під час пограбування, чи знайшли б ви час перевірити, що там під простирадлами, чи пішли б одразу до сейфа?" - риторично запитує блогер.
Разом з тим Мітч радить зробити собі у телефоні нотатки, аби під час виїзду з готелю не забути забрати свої речі із хитрих схованок.
Також мандрівник радить зробити собі "секретні схованки" для готівки та банківських карток, замасковані під звичайні побутові речі. Він зазначив, що злодії ніколи не стануть красти ваш дезодорант чи губну помаду, які насправді є лише контейнером для готівки чи картки.
Також мандрівник радить не тримати всі гроші в одному місці. Їх варто розподілити між різними частинами багажу, тримаючи під рукою лише невелику суму.
Як писав УНІАН, експерти дали туристам золоті поради, як заощадити на відпочинку цього літа. Фахівці запевняють, що можливостей для економії під час подорожі насправді є безліч.
Також ми розповідали, як краще харчуватися в подорожах – аби не розоритися та не влаштувати революцію у своїй травній системі.