Туристам дали вісім порад, як заощадити на відпочинку / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Традиційно ціни на відпочинок у літній період зростають, однак у туристів все ще є чимало способів зробити свою поїздку трохи дешевшою.

Видання The Independent опитало низку тревел-експертів, щоб зібрати їхні найкращі поради та рекомендації щодо економії грошей під час літньої відпустки.

1. Використовуйте технології. "Використовуйте кілька пошукових систем для пошуку рейсів і налаштуйте сповіщення про ціни на свій телефон, які сповіщатимуть вас, коли ціна на ваш бажаний маршрут знизиться", – рекомендує директор туристичної компанії eShores Гевін Лапідус.

Відео дня

Також він радить досліджувати соціальні мережі, зокрема, приєднавшись до тематичних груп у Facebook і Twitter, а також підписуватися на розсилки, оскільки компанії можуть надсилати знижки на пошту.

2. Платіть за багаж у потрібний час. "Часто буває дешевше купити 10-кілограмовий багаж при першому бронюванні рейсу. Однак на менш популярних рейсах, коли в літаку достатньо місця, пропозиція, яку ви отримаєте під час реєстрації на пріоритетний пакет, буде значно дешевшою за ту, що вам від самого початку пропонували. Тому варто врахувати, наскільки завантаженим буде ваш рейс", – пояснює Лапідус.

3. Бронюйте квитки в один кінець. "Бронюючи два квитки в один кінець, ви отримуєте гнучкість під час вибору авіакомпаній, а це означає, що ви не прив'язані до одного перевізника і його цін. Просто переконайтеся, що вимоги до багажу однакові в усіх авіакомпаніях", – зазначив експерт.

4. Не покладайтеся на пропозиції в останню хвилину. Лапідус запевняє, що бронювання заздалегідь, як правило, призводить до кращої економії.

"Хоча іноді бувають вигідні пропозиції "в останню хвилину" на рейси та свята, все дуже залежить від того, скільки місць залишилося на рейсі – їх може не бути взагалі, або попит може бути високим, тому ціни можуть різко зрости ближче до дати поїздки, і ви можете в підсумку заплатити більше. Пропозиції в останню хвилину можуть бути чудовими для бронювання дешевих спонтанних поїздок, але покладатися на них для запланованої відпустки може бути величезним ризиком", – пояснив він.

5. Будьте гнучкими у виборі аеропортів. "Регіональні відправлення або альтернативні пункти прибуття можуть обійтися дешевше, а поєднання рейсів із бюджетним розміщенням за межами основних туристичних зон ще більше вивільняє ваші гроші", – зазначила співзасновниця Travel Support Circle Люсінда Фошо.

6. Розгляньте можливість бронювання вражень і трансферів заздалегідь. Досить часто купівля подібних послуг на місці виявляється дорожчою, особливо в популярних місцях, пояснила Фошо.

7. Розгляньте варіанти із самообслуговуванням. "Що стосується розміщення, обмін будинками або короткострокова оренда житла з кухнею може заощадити вам чимало грошей на харчуванні, особливо якщо ви подорожуєте групою або з дітьми", – радить засновниця Plotpackers Луїза Трумен.

8. Зачекайте міжсезоння. Експерти радять туристам, які не прив'язані до завантажених дат літніх відпусток, чекати вересня, щоб заощадити чимало грошей.

"Не захоплюйтеся гонитвою за погодою. Міжсезоння в більш прохолодну пору все одно може бути чудовим і набагато дешевшим. Можливо, ви не будете лежати на пляжі щодня, але ви побачите тихіші вулиці, кращу доступність і більш автентичний місцевий досвід", – запевняє Трумен.

Як повідомляв УНІАН, раніше бувала туристка Марго Бігг розповіла про вісім способів взяти менше речей у далеку поїздку.

Вас також можуть зацікавити новини:

Читайте свіжі новини туризму, шукайте ідеї для подорожей і дивіться мальовничі фото з усього світу на Телеграм-канал УНІАН.Туризм.