Ці місця є справжніми знахідками.
У світі є деякі місця, які кожен мріє відвідати хоча б один раз, а саме Венеція, озеро Комо, Сен-Тропе та інші. Проте надмірний туризм у багатьох з цих популярних місць стає великою проблемою, і не кожен може дозволити собі подорожувати в міжсезоння чи позасезоння, аби уникнути натовпів. Про це пише euronews.
У такому разі на допомогу приходить поняття "альтернативний напрямок".
"Ви зможете відчути всі ті самі принади, за які популярне оригінальне місто, але без натовпів, а маловідомий напрямок отримає вигоду від туристичних надходжень. Крім того, ви зменшите навантаження на ті місця, які просто не хочуть або не потребують додаткових відвідувачів", - додають у матеріалі.
До прикладу, найкращою альтернативою Венеції може бути Гент у Бельгії. Там є усі середньовічні канали та історична архітектура, де не доведеться продиратися крізь натовп, аби сфотографувати на мосту Ріальто.
"Наступним у рейтингу став Банф у Канаді, який є альтернативою Аспену в США. Обидва місця мають Скелясті гори, в обох можна чудово кататися на лижах, і вам не доведеться платити ті ціни, які спричинила стрімка популярність Аспена серед багатих і знаменитих", - запевнили у публікації.
Третє місце посіло місто Чонджу в Південній Кореї, яке замінило Кіото в Японії. Щодо проблем Японії з надмірним туризмом добре відомо - нещодавно країна в пʼять разів підвищила вартість віз, намагаючись боротися зі сплеском туристів.
"У Чонджу ви зможете оглянути традиційну архітектуру в селищі ханок, відвідати храм Кьонггічон та дізнатися більше про історію періоду Трьох Королівств у Національному музеї Чонджу. Для гурманів це також батьківщина пібімбапу", - додає видання.
Як писав УНІАН, в Італії через спеку популярні пам'ятки працюватимуть довше. Зокрема під час вечірніх годин відвідувачі також зможуть придбати квитки за пільговою ціною.
Також було названо авіакомпанії, які мають супутниковий Wi-Fi на борту. Зазначається, що понад 1400 комерційних літаків у світі вже обладнані цією системою, а більш ніж 40 авіакомпаній оголосили про співпрацю зі Starlink.