За його словами, росіянам байдуже, кого вбивати. Тому серед жертв багато цивільних українців.
Покровський напрямок залишаєється "гарячою" точкою фронту. Останніми днями ситуація там значно загострилася, повідомив мер Генічеська, доброволець 24ОШБ "Айдар" Станіслав Бунятов з позивним "Осман".
"На Покровському напрямку обстановка погана, ворог щодня просувається стабільно заданим темпом, бо відступаючи, наші не можуть нормально зайняти оборону", - зазначив Бунятов.
За словами "Османа", на дорогах від Шевченкового до Новоолексіївки, окрім знищеної військової техніки, можна зустріти знищені цивільні автомобілі та цивільні трупи на дорогах.
"Р*сні абсолютно все одного кого вбивати, головне щоб це був українець, а цивільний він чи військовий - неважливо", - підсумував військовий.
Речниця оперативно-тактичного угруповання військ "Луганськ" Анастасія Бобовнікова заявила про те, що російські окупанти продовжують накопичувати особовий склад в районі Часового Яру та Торецька для майбутнього удару. Наразі окупанти не мають можливості застосовувати техніку для наступу на Часів Яр, оскільки не можуть перетнути канал у місті.
За словами голови Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Івана Тимочка, РФ буде намагатися максимально зайняти території під будь-які політичні виклики у світі. На його думку, наразі для російського диктатора Путіна, Покровськ є політичним напрямком, а не лише військовим.