Глава Чечні заявив, що за цей удар винні отримають "відплату, яка їм і не снилася".
Скандальний глава Чечні Рамзан Кадиров пригрозив "відплатою" винним в ударі по "університету спецназу" у Гудермесі. У коментарі російським пропагандистам "піхотинець Путіна" заявив, що наказав "кадирівцям" не брати в полон бійців ЗСУ.
"Вони нас вкусили, ми їх знищимо. У найближчому майбутньому противникам покажуть таку відплату, яка їм і не снилася. Ми з нами жартувати не дозволимо. Я сьогодні віддав наказ всім командирам на передовій не брати у полон, знищувати", - заявив Кадиров.
Він також зазначив, що також наказав чеченським підрозділам ще більше "посилити військові зусилля", щоб продемонструвати, на що здатні кадирівські сили на полі бою.
Як повідомляв УНІАН, безпілотники вперше атакували територію Чечні. Під удар потрапив Російський університет спецназу (РУС) імені Путіна в Гудермесі, повідомив Кадиров.
Втім, дрон міг бути запущений із Дагестану, пишуть українські видання NV і Kyiv Post, посилаючись на джерела у спецслужбах. "Ті розбірки, що були у Москві нещодавно, у бізнес-центрі тощо. Вони всі між собою пов'язані", - розповіло одне з джерел, нагадавши про розбірки "кадирівців" та російських бізнесменів.