Спершу повідомлялося про влучання ракети на території підприємства.
Росіяни завдали ракетного удару по гуманітарній місії, яка займалася розмінуванням місцевості у Чернігівській області. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив Дмитро Брижинський, начальник Чернігівської міської військової адміністрації.
Оновлено о 16:20. За данними очільника МВА, станом на зараз відомо про двох загиблих та трьох поранених.
За інформацією начальника Чернігівської ОВА В’ячеслава Чауса, росіяни прицільно ударили по працівниках гуманітарної місії із розмінування "Данська рада у справах біженців".
Раніше повідомлялось, що внаслідок удару одна людина загинула, ще двоє зазнали поранень.
Спершу Брижинський заявив, що зафіксовано було вибухи в межах міста. А потім уточнив, що зафіксовано влучання ракети на території підприємства, і що інформація щодо травмованих уточнюється.
"Уточнена інформація: влучання ракети біля одного з блокпостів. Інформація по постраждалих уточнюється", - написав Брижинський пізніше.
Згодом начальник МВА повідомив, що ракетного удару було завдано в районі блокпосту на вʼїзді в населений пункт Новоселівка.
"Інформація по постраждалих: станом на зараз одна людина загинула, дві поранені", - заявив він.
Потім Брижинський написав, що ракетного удару було завдано "по співробітниках гуманітарної місії з розмінування, які проводили роботи з розмінування місцевості".
Як повідомляв УНІАН, раніше російські окупанти вдарили по лікарні у Костянтинівці Донецької області, яка до останнього приймала місцевих жителів, і по Запоріжжю. У Запоріжжі, за попередньою інформацією, четверо людей зазнали поранень.
Крім того, ворог вдарив по селу Іллінівка на Донеччині, вбивши двох людей і пошкодивши п’ять нежитлових будівель.