Жданов назвав причину підтоплення флагмана українського флоту

Експерт вважає, що він вже застарів.

Військовий експерт Олег Жданов пояснив, чому було прийняте рішення про затоплення флагмана українського флоту "Гетьмана Сагайдачного".

Про це він розповів на своєму YouTube-каналі.

На його думку, таким чином командування хотіло уникнути наруги над флагманом Військово-Морських сил.

"Так, флоту як такого ще не було, але флагман у нас був, кілька кораблів у бойовому складі було. В основному це були корвети і фрегат "Гетьман Сагайдачний". Тому (рішення прийняли - УНІАН) розуміючи, що сили на Чорному морі нерівні, і для того, щоб не гробити екіпаж, не надувати щоки на порожньому місці. Я вважаю, що було прийнято абсолютно правильне рішення", - зазначив Жданов.

Експерт зазначив, що протиставляти фрегат Чорноморському флоту було б просто божевіллям.

"Російські кораблі б просто розстріляли його і на цьому б все закінчилося. І це було б для нас особливо сумно, особливо в моральному плані", - підкреслив він.

Жданов вважає, що фрегат вже застарів і в майбутньому його потрібно "відправити на почесний відпочинок", а український флот "будувати з нуля".

Нагадаємо, що в середині квітня Україна затопила флагман Чорноморського флоту – ракетний крейсер "Москва" вартістю 750 млн доларів.

Вас також можуть зацікавити новини: